Y

Yüksekten Atlamak Rüya Tabirleri

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, birisine karşı güven kaybını işaret etmektedir. Bu kişi sizin oldukça yakınınızda ve değer verdiğiniz bir kişidir. Ancak yaşanacak olan çeşitli olayların sonrasında, ona karşı olan güveniniz tamamen ortadan kalkacaktır. Rüya ile ilgili olarak en fazla yorum yapılan konulardan birisi de makam kaybıdır. Bir statünün sizden alınması ve kötü dönem işareti, bu rüyanın sonuçları arasında bulunmaktadır.

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak

Riskli bir işe kalkışmayı, maddi anlamda işaret eden rüyalardan sayılır. Bu rüya ile anlatılmakta olan konu, gereksiz yer alınacak olan riskin, kötü sonuçlanacağıdır. Ani bir karar sonucunda adım atılan bir işin kötü sonuçlanması hem sizi hem de ailenizi oldukça üzecektir.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Bir resmi evrak ya da işlemle ilgili işaret şeklinde anlaşılması gereken rüyalardan birisidir. Bir devlet kurumunda devam eden işleminiz, gelmesini beklediğiniz bir evrak akla gelmelidir. Bu konuda ne kadar aceleci olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Yüksekten Suya Atlamak

Çok zor günlerin hemen ardından, huzurlu ve mutlu bir dönemin geleceğini haber vermektedir. Bu günler içerisinde hem maddi hem de manevi açıdan alınacak güzel haberler ve kısmetler, moralinizi oldukça yükseltecektir. Ancak bu durum için de biraz zamana ihtiyaç duyduğunuzu ifade edelim.

Rüyada Yüksekten Denize Atlamak

Tanımadığınız ve sizi oldukça rahatsız edecek olan bir kalabalığa, yakın zamanda ve anda girecek olduğunuzu işaret etmektedir. Bu kalabalık içerisinde olmanız ise bir zorunluluktan kaynaklanmaktadır. Kısa süre içerisinde gireceğiniz bu çevrenin olumsuz etkisine katlanmak ve sabır göstermek, lehinize olacaktır.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Sizi oldukça kötü etkileyecek olan bir ayrılığı gösterir. Bu ayrılığın çok değer vermiş olduğunuz bir kişi ile olması, etkisini şiddetlendirecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara