Y

Yumurtadan Civciv Çıkması Rüya Tabirleri

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyada yumurtadan civciv çıkması, bireyin bol kısmetli bir yaşama sahip olacağı anlamına gelir. Eğer kümeste yumurtadan civciv çıktığı görülürse, bireyin iş yaşantısının çok kazançlı olacağını ve rızkının hep artacağını, maddi zorluklarla karşılaşmadan, rahat bir yaşama sahip olacağını işaret eder. Hayırlı haberler almaya da yorumlanan rüya, hiçbir konuda sıkıntıya düşmeden veya güçlüklerle karşılaşılmadan yaşanılacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına alamettir. Yeni doğmuş güzel civcivler bireyin yaşamında var olacak yeniliklere ve alınacak kararlara alamet olduğu gibi, siyah civciv çıktığını görmek anlamı de kötü habere ve gözyaşına yorumlanır.

Rüyada Civciv Sevmek

Yumurtadan yeni çıkmış bir civcivi ele alıp sevmek gebelik haberine veya çocuk sahibi olmaya alamettir. Çok sayıda civciv sevdiğini görmek anlamı özelikle bekar kimseler için çok sayıda kısmet ve sevinçli haber anlamına gelir. Yaşlı kimseler için de torun sahibi olacaklarının haberi olarak yorumlanır.

Rüyada Civciv Beslediğini Görmek

Her konuda azimli olunduğuna ve işinde sebat edip gelecekte iyi bir konuma gelmeye kılavuz eden rüya, aynı zamanda ve anda rüya sahibinin rızkını artırmak konusunda doğru şekilde hareket ettiğine ve maddi anlamda da sorun yaşamayacağına yorumlanır. Evinde civciv beslediğini gören kimsenin kendisi de, akrabaları da zengin bir hayat sürer. Kümeste civciv beslemek ise, girişilen işlerde büyüme sağlanacağına ve çok önemli bir mevki elde edip, başkalarına da iş verileceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine yorumlanır.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Kişinin çok küçük şeylerden mutlu olduğuna ve hayattan beklentilerinin de en aza indirildiğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda sevdiklerine küçük hediyeler veren, sürprizler yapan ve onları mutlu ederek kendisi de mutlu olan kimseleri tabir eder. Yumurtadan civciv çıkması, sevimli, samimi ve başkalarına da yardım eden, iyi kalpli kimselerin işaretidir. Bu rüya bireyin kendi hayatını elleri ile inşa ettiğini ve kimseye muhtaç kalmadan yaşama isteğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com