Y

Yüzük Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Yüzük Almak

Rüyada yüzük almak, hayra alamettir. Yeni bir işe girip çok para kazanmaya ferah içinde bir geleceğiniz olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin aldığı yüzük, bekarsa hayırlı bir evlilik yapacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına,  bazen de yeni bir ev ya da araba almaya, alınan malın hayırlı bir şekilde kullanılacağına kılavuz eder.

Rüyada Altın Yüzük Almak

Kolay elde edilen mala ve mülke, yakın zamanda ve anda duyulacak güzel ve müjdeli haberlere, özlemi çekilen kişiye kavuşulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin birinden altın yüzük aldığını görmesi yakın bir arkadaşlıkla başlayan mutlu bir evliliğe alamettir. Yüzüğü alan veya yüzüğü parmağına takan bireyin mutlaka evleneceğine, evli ise eşi uzun bir zaman devam edecek geçimsizliğe kılavuztir.

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzüğünü kaybeden kişi evli bir kadınsa, hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin dul kalacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyasında yüzüğünü kaybettiğini gören kişi erkekse, cömert biri olduğuna, aradığı huzuru kolayca bulacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, ticari anlamda kayıplar yaşayacağına yorulur.

Rüyada Pırlanta Yüzük Görmek

Rüyada pırlanta yüzük görmek anlamı, hayatınızda mala, mülke ve lüks gibi şeylere düşkünlüğü olan bir kadının varlığına alamettir. Pırlanta yüzük taktığını gören erkek için üzüntüye, kadın için ise mutlu haber, sevinç ve bolluğa kılavuz eder. Rüyada görülen çok sayıdaki pırlanta fakirlik ve geçim sıkıntısı demektir.

Rüyada Gümüş Yüzük Almak

Rüya sahibinin iyi bir iş ve güzel bir gelire sahip olacağına alamettir. Aynı zamanda ve anda rahat bir hayata, temiz ve sevinçli bir habere yorulur. Rüyasında gümüş yüzük taktığını gören kişi, dinine bağlı olan bir kimse olarak tanımlanır. Görülen gümüş yüzük parlak ise doğru bir habere, paslı bir yüzük ise yalan ve yanlış bir habere alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com