Z

Zincir Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek anlamı, aile ilişkilerinin hiçbir durumda ve şartta ya da hiç kimse nedeni ile kopmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ailesi ile olan kuvvetli bağı Allah ’tan başka hiç kimse koparamaz diye tabir ederler. Çok hayırlı bir rüyadır, parasal konularda da duygusal konularda da güçlü olmaya, hayattaki tüm ayrılıkları ve acıları metanetle karşılama kudreti içinde bulunmaya kılavuz eder. Rüyada zincir görmek anlamı, rüya sahibinin namusuna ve onuruna olan düşkünlüğüne işaret eder.

Rüyada Zincir Kopması

Rüyada zincir kopması uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara, yaşanacak kavgalara ve anlaşmazlıklara tabir edilir. İyi giden hayatın bir anda bozulmasına, tüm düzenin ve işlerin de allak bullak olmasına kılavuz eder.

Rüyada Zincir Kırmak

Rüyasında zincir kırdığını gören bireyin şansı hayatı boyunca yaver gidecek ve başaramayacağı hiçbir iş, altından kalkamayacağı hiçbir sorun olmayacak demektir. Rüya sahibinin kötü şansına galip geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zincir Takmak

Rüya sahibinin yanlış yollara girip, Allah katında günahkâr olacağı işlere bulaşmasına kılavuz eder. Dinden sapmak ve şaşırmak anlamına gelir.

Rüyada Zincire Vurulmak

Rüyada zincire vurulmak tam tersi şekilde tabir edilir yani rüya sahibine asla pranga vurulamayacağına ve başkaları tarafından yönetilemeyeceğine işaret eder. Kişi, özgürlüğüne düşkün, kendi hayatı ile kararları verebilecek kadar da özgüven sahibi demektir.

Rüyada Paslı Zincir Görmek

Rüyada paslı zincir görmek anlamı, rüya sahibinin hayatını zorlaştıran kişilerden ve işlerden kurtulacağına ve hızlı adımlarla başarıya koşacağına kılavuz eder. Kişi tüm dikenlerinden kurtulacak ve rahat bir şekilde yolunda ilerleyecektir.

Rüyada Zincir Kolye Görmek

Rüya sahibinin hayatını alt üst edecek, tüm düzenini bozup, aklını karıştıracak bir bireyin aşkına düşüp, bütün bunlara rağmen ondan kopamayacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara