Z

Zindan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek anlamı, moral bozukluğuna yol açacak, sevimsiz gelişmelere, bireyin aniden keder içine düşmesine neden olacak olaylara yorulur. Peş peşe gelen aksiliklerin kişide büyük bir karamsarlığa neden olacağını bildiren rüya, bir süre boyunca kara bulutlarla dolu günler yaşanacağını, bireyin ne yapsa da bu durumdan çıkamayacağını kabullenerek, olayları akışına bırakması gerektiğini bildirir. İslami açıdan tevekkül gerektiren olaylara alamet eder ve özellikle bazı kayıpların kişi için inancına dört elle sarılması adına bir vesile olacağının da altını çizer. Zindan gören kişiler özgürlüklerinden ödün vermek zorunda kalabilir, yaptıkları bazı hatalar neticesinde hapse düşebilir, uzun yıllar süren cezalar alabilirler. Mecburiyet veya zorunluluklar nedeni ile aileye uzak kalmak, uzakta yaşamak ve kötü hayat koşullarıyla mücadele etmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Zindana Düşmek

Hayra yorulmaz ve her türlü belanın işaretçisidir. Anlık bir hata sonucu bireyin tüm hayatını mahvedecek hareketlerde bulunacağına, uzun zaman hapis yatmasına neden olacak bir suç işlemeye veya suça ortak olmaya da yorumlanır. Zindana düştüğünü görmek anlamı hamilelikte yaşanacak sorunlara, bazen bebek kaybına ya da bebek düşürmeye, ölümcül bir hastalıkla mücadele etmeye de yorumlanır.

Rüyada Zindana Kapatıldığını Görmek

Dini açıdan bireyin çok fazla günah işlemesine ve sürekli nefsine hakim olmadan yaşadığına alamettir. Zevke ve eğlenceye düşkünlüğü, her türlü suça meyledildiğini de bildiren rüya, bireyin başına gelecek uğursuzlukların, belaların ve kötü olayların habercisidir. Zindana kapatıldığını gören kimselerin hayatları darmadağın olur ve aile birlikleri zarar görür.

Rüyada Zindan Görmenin Psikolojik Yorumu

Terk edilmekten, yalnız bırakılmaktan duyulan korkunun sembolüdür. Genellikle çocukluk çağlarında ailesi veya ebeveynlerinden birisi tarafından terk edilmiş çocukların yetişkinliklerinde de sevdikleri insanların kendilerini bırakmalarından duydukları kaygıyı dile getirir. Zindan, zayıf duyguların, kişiyi içten içe yiyen kuruntuların ve saplantı haline getirilen düşüncelerin işaretidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com