Z

Ziynet Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ziynet Görmek

Rüyada ziynet görmek anlamı, bekar kimseler için evlilik yahut nişan anlamına gelir ve aynı zamanda ve anda bekar bayanlar için de çeyiz hazırlığı manasındadır. Yuva kurmak, kısmetli bir eşe sahip olmak, gönül ilişkilerinde aradığını bulmak demektir. Bileğinde veya parmağında görülen ziynet eşyası zenginliğe, evlenilecek bireyin de varlıklı biri olmasına yorumlanır. Kulağında veya boynunda değerli ziynet eşyası görmek anlamı ise işte başarılı olmak, ailenin geçimi için her türlü fedakarlığı gözü kapalı yapmak, sahip olunan kazancı sevilen kişilerle paylaşmak anlamındadır. Evli kişilerin eşlerini mutlu etmek için çabaladıklarını, iyi günde, kötü günde daima anlayışlı davranmak ve eşinin yanında olmak şeklinde tabir edilir. Bir kutunun içinde görülen çok sayıda ziynet eşyası dini açıdan herkesin beğenisini kazanacak kadar örnek bir yaşama sahip olmak, temiz kalpli şekilde davranmak ve günahtan kaçınmak manasına gelir.

Rüyada Ziynet Eşyası Almak

Altın ziynet eşyası alanların bekar çocukları varsa evlenir veya görücü haberi alınır. Eğer kişi bekarsa kendisi için de evlilik anlamına gelir. Diğer yandan kurulan bir işte beklenenden daha fazla para kazanacak olmaya da yorumlanır. Gümüş ziynet eşyası almak tatlı dilli, anlayışlı, herkese elinden geleni yaparak yardım eden bir eşe sahip olmak demektir. Aynı zamanda ve anda her zaman gurur duyulacak evlatlara sahip olmakla da tabir olunur.

Rüyada Ziynet Eşyası Bulmak

Rüya sahibinin fikrini değiştirecek bir arkadaşa yorumlanır ki eğer kişi iş açmak istiyorsa bu fikir değişikliği nedeniyle bir süre daha erteleyecek demektir. Altın ziynet eşyası bulanlar tanıdık vasıtası ile çok büyük paralar kazanabilecekleri bir işe girerler. Merhamet görmek anlamı, menfaat sağlanacak gelişmeler yaşamak demektir.

Rüyada Ziynet Görmeni Psikolojik Yorumu

Kendine verilen değeri ve saygıyı gösterir. Kişinin fikirlerine gönülden bağlı olduğunu ve daima farkındalıkla hareket ettiğini, insanlara kendisine davranılmasını istediği şekilde tavır sergilediğini ve karşılığını da gördüğünü ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara