Medyum Deneyimlerim

Medyum Forum: Deneyim Paylaş, Bilgi Al, Destek Bul! Medyumluk ve parapsikoloji meraklıları için bir araya gelme noktası! Deneyim paylaş, soru sor, bilgi edin, destek al! ❤️
 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Aşık Etme Uygulamaları
 • Bağlama Büyüsü ve Etkili Yöntemler
 • Ayırma Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılıyor?

  Medyum 

  Medyum Platform
  Admin
  Moderatör
  Katılım
  12 Nis 2024
  Mesajlar
  24
  Tepkime puanı
  3
  Puanları
  3
  Konum
  Ankara
  Web sitesi
  www.medyum.net
  Günümüzde insanlar tüm sıkıntılarına çare olması adına bu tür büyü yoluna başvurarak gidermeye çalışmaktadırlar. İki kişiyi birbirinden ayırmaya ayırma büyüsü yardımcı olmaktadır. Eşinizi akrabasından ayırma, eşinizi ailesinden ayırma, oğlunuzu ya da kızınızı sevgilisinden ayırma, kocanızı metresinden ayırma, karı koca arasında ki soğukluk hissinin yaratılması gibi pek çok durumlar için artık ayırma büyülerine ihtiyaç duyulmaya başlanmamaktadır. En etkili ayırma büyüsü sayesinde artık ikili kişileri istediğiniz şekilde ayırarak kendi istediğiniz gibi olmasını sağlamanız da oldukça kolay olacak. Her ne kadar pek tavsiye edilen bir büyü tarzı olmasa da kimi zaman haklı olan kişiler için bu tür ayırma büyülerinin yapılmasıda gerekiyor diyebiliriz. Fakat belirtmek istediğimiz bir diğer önemli konu ise eş ve sevgili arasında ki kişilerin birbirinden ayrılmasının çoğu büyüye bağlı bir durum değildir diyebilmemiz mümkündür. Fakat bir başka belirtmemiz gereken önemli husus ise burada ki iş büyüleme değildir diyebiliriz. Burada ki iş tamamen tehlikenin önlenmesi amacıyla yapılan vefklerden yardım alınarak tehlikeden bir an önce kurtulunması sağlanmaktadır. Bu sayede istemediğiniz kişileri de çok kolay şekilde birbirinden ayırmanız mümkün hale gelmeye başlayacaktır.

  Kimi zaman erkeği kadından, kadınları da erkekten ayırma için bu büyüye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda işin ehli olan hocalarımız tarafından son derece etkili şekilde hazırlanan ayırma büyülerinin yapılmış olduğunu belirtmek isteriz. Ayırma büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız bu konuda da istediğiniz bilgileri sizlere en hızlı şekilde vermek istiyoruz. Her amaç doğrultusunda yapılabilen bu büyü kısa süre içerisinde yapılan kişilere etkisini göstermektedir. Seksen (80) tane Ayn harfi yazılarak sirkenin içerisine konulmakta ve yedi sabah aç karnına içirilerek kişinin etkilenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede iki kişiye yapıldıysa da 7 günün sonunda günden güne kendilerinden uzaklaşacak bazı durumların olduğunu fark etmeye başlayacaklar. Hatta çoğu kişinin evlilikleri bile bitme noktasına gelecek ayrılacaklar. Sizlerde ayırma büyüsünü yaptırmak istiyorsanız işin ehli olan medyumlarımızdan zaman kaybetmeden en iyi şekilde hizmet almaya başlayabilir ve ayırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
   

  Konuyu görüntüleyenler

 • Ana sayfa
 • Forumlar
 • Aşık Etme Uygulamaları
 • Bağlama Büyüsü ve Etkili Yöntemler
 • Üst