Z

Zabıta Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği ve denemek istemeyeceği işlere ve çalışmalara girmesine ve bu işlerde cesaret göstermesine tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, bir eş, dost ve akraba ile yapılacak bir işten ötürü büyük sorunlar yaşanacağına ve bu sorunların çok büyük tartışmalara ve kavgalara dönüşeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Rüyada zabıta olduğunu gören bireyin, bir sivil toplum kuruluşunda halka yararlı bir çalışmaya girişeceğine ve çok iyi işler yapacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda, yapılacak olan bir işte çok çalışılıp uzmanlık kazanılacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Resmi Giysili Zabıta Görmek

Rüyada resmi giysili zabıta görmek anlamı, rüya sahibinin, insanları yönlendirmesiyle yapılacak olan çalışmaların çok büyük bir insan topluluğuna ulaşacağına ve bu sayede büyük başarı kazanılmasına kılavuz edilir.

Rüyada Sivil Giysili Zabıta Görmek

Rüyada sivil giysili zabıta görmek anlamı, halkın yapacağı bir çalışma için rüyayı gören kişiyi, lider olarak seçmesine tabir edilir.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Rüyada zabıtadan kaçmak, rüya sahibinin, çok büyük bir istekle yapacağı bir çalışmadan ötürü büyük bir zarara uğrayacağına ancak bu işten kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek çok büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek

Rüyada zabıtadan ceza yemek, rüyayı gören bireyin, uzun uğraşlar sonucu girip ortak bulmaya çalıştığı ancak bulamadığı işi tek başına çabalayarak yapmasına ve çok büyük başarılara imza atmasına ve büyük bir kazanç sağlamasına kılavuz edilir.

Rüyada Akraba Zabıta Görmek

Rüyada akraba zabıta görmek anlamı, kazanılan başarılardan sonra aile bireylerinin, rüyayı gören bireyin adını kullanarak bir çok iş yaparak kazanç sağlayacaklarına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com