S

Saç Kesildiğini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Kesildiğini Görmek

Rüyada saç kesildiğini görmek anlamı farklı şekillerde yorulur. Bu rüya bireyin malında artışa, geçiminin genişlemesine ve zenginleşmeye yorulur. Rüyada kesilen saç miktarında para ve mal elde etmeye, zorluk çekmeden kazanılacak paraya, yoksullar için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, kısa zamanda ve anda maddi manevi huzura kavuşmaya alamettir.

Rüyada Hac Sırasında Saç Kestirmek

Oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır bu. Hac ’da saçlarını kestiğini gören kişi kısa sürede zenginleşerek, ummadığı bir nimete kavuşur. Bu rüyayı gören ticarette başarılı olur, mutlu olacağı havadisler alır ve her anlamda feraha erer. Yine bu rüya bireyin doğru yolda ve dininin güzel olduğuna alamettir.

Rüyada Memurun Saçlarını Kestiğini Görmesi

Rüyada bir memurun saçlarını kesmesi veya başka birisine kestirmesi iş hayatında güç durumlarla karşılaşacağına veya işini kaybedeceğine alamettir. Yine bu rüya çalışma hayatındaki zorluklara ve geçim darlığına da yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçları dökülen kişi, ailesinden gelecek bir acıya veya derde uğrar. Bu rüya akrabalardan gelecek sıkıntı, eziyet veya akrabalar arasında çıkacak fitnedir.

Rüyada Saçlarını Yolduğunu Görmek

Rüyasında saçlarını yolduğunu gören kişi, kısa süre içerisinde uzun bir yolculuğa çıkar. Rüya sahibi bu yolculuğunu esenlikle ve güvenli bir şekilde bitirir ve sağ salim evine döner.

Rüyada Saçlarının Gür ve Kıvırcık Olduğunu Görmek

Rüyasında saçlarını oldukça gür ve kıvırcık gören kişi, oldukça büyük menfaatler elde ederek, her anlamda feraha ereceği bir döneme girer. Bu rüya ele geçecek para, makam ve mevki sahibi olma, tüm sıkıntılardan kurtulma, bolluk ve berekete alamettir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Âlimlerin büyük bir çoğunluğuna göre bu rüya uzun ömre, bereketli ve güzel bir hayata alamettir. Bazı yorumculara göre ise uzun saç eğer dağınıksa kişiye isabet edecek uğursuz, başına gelecek herhangi bir bela veya sıkıntıdır

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com