S

Sarı Yılan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek anlamı, iyi değildir. Maddi anlamda güçlü, çevresi kalabalık, adı ve sözü her yerde geçen bir kimseye ve onun şerrine işaret eder. Genel anlamı ile kem gözlere, art niyetlere, fenalık, hile, hainlik ve kötülük düşünen kimseye rivayet edilir. Bu kişiden gelecek olan zarara yorulur. Rüyada sarı yılan görmek anlamı, uğursuzluktur ve iyi şekillerde tabir edilmez.

Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüyada sarı yılan öldürmek, rüya sahibinin kendisi için iyi düşünceleri ve amaçları olmayan bir kimseden yakasını kurtaracağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına ve bu sayede ondan gelecek zararı da önlemiş olacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Yılan Sokması

Rüyada sarı yılan sokması, bir bireyin rüya sahibinin canının sıkılmasına, öfkelenmesine ve moralinin bozulmasına neden olacak sözler edeceği ya da kötü bir davranışta bulunacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Yılan Kovalaması

Rüyada sarı yılan kovalaması, rüya sahibinin, kendisinden daha güçlü ve daha zengin birisinden gelecek kötülüklere, bu kişi elinden çıkacak zalimliklere ve iş hayatında ve aile hayatında bu bireyin engellemeleri yüzünden ortaya çıkacak kavga ve tartışmalara rivayet edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, yaptığı işlerde rakibi tarafından çok kötü bir duruma düşürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek anlamı, yaşanacak olaylardan ve sıkıntılardan ötürü çok büyük sorunlar yaratan ve aile arasında tartışmalara sebep olan durumlara düşüleceğine, endişe ve korku duymaya ve sorunlu zamanlar yaşamaya işaret edilir. Ayrıca, hane yakınlarında yaşayan kötü kişilere yorumlanır.

Rüyada Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, rüya sahibinin, gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından arınacağına, endişeli günlerin son bulacağına ve rüyayı gören bireyin, kendisine sorun yaratan olayların ve durumların nereden ve kimden kaynaklandığını bulacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com