GRüya Tabirleri

Gebelik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Gebelik Görmek

Rüyada gebelik görmek anlamı, gebelik rüyaları hayra yorulmaz. Rüya sahibinin, büyük üzüntülere ve sıkıntılara maruz kalacağına ve ne kadar çabalasa da bu durumdan kurtulamayacağına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında içinden çıkılması neredeyse imkânsız problemlerle karşı karşıya kalacağına ve ne kadar azim ve kararlılık gösterirse göstersin bir türlü sıkıntıları çözemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kadının Kendini Gebe Görmesi

Rüyada kadının kendini gebe görmesi, malında artış olacağına, aile büyükleri, konu komşu ve akrabalar tarafından övülüp yaşıtlarına örnek gösterilmesine tabir olunur.

Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Görmesi

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, geçmişte yaşanmış üzüntü verici olaylardan ötürü kimseye söyleyemediği, açığa çıkmasından büyük bir korku duyduğu ve büyük bir üzüntüye ve kedere sebep olan bir sır sakladığına kılavuz eder.

Rüyada Gebe Kadın Görmek

Rüyada gebe kadın görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü büyük bir üzüntü ve çok fazla endişe duymasına ve bu durumun uzun bir süre devam etmesinden dolayı ruhsal sorunlarla boğuşmak zorunda kalmasına yorumlanır.

Rüyada Genç kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi, yaptığı hatalar yüzünden ailesinin üzülmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibine uygun olmayan biriyle birlikte olmasına yorulur.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, bir işe girişip para kazanmasına ve bu parayla başka işlerde boy göstermesine kılavuz eder.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek anlamı, rüya sahibinin, uzun bir zamanda ve andan beri evlenmeyi, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmayı ve tez zamanda ve anda çocuk sahibi olmayı çok ama çok istediğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu