FRüya Tabirleri

İmza Atmak Rüya Tabirleri

Rüyada İmza Atmak

Rüyada imza atmak, deyim yerindeyse her baba yiğidin yapamayacağı bir iş yaparak herkesi şaşırtmaya ve olmaz denileni başarmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin, aslında biraz emek ve biraz cesaret gerektiren lakin tembellik ve sorumsuzluk nedeni ile herkesin imkânsız gözü ile baktığı bir işi, ortaya alın terini ve emeğini koymak sureti ile başaracağına ve o işten nasipleneceğine kılavuz eder. Rüyada imza atmak yaşanacak güzel olaylara işaret eder. Borçlardan, hastalıklardan, kötü, gereksiz hiç lazım olmayan kişilerden, her türlü uğursuzten, sorunlardan, şansızlıktan kurtulmak anlamına gelir. Rüya sahibi en sonunda şeytanın bacağını kıracak ve kapalı olan kısmetinin açılmasını sağlayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıda İmza Atmak  

Rüya sahibinin kendisi için hayırlar getireceği ve yüzünü güldüreceği işler yapmasına ve mutluluğa ermesine işaret eder. Beyaz kâğıt yapılan işin rüya sahibine büyük yarar sağlayacağını ifade eder.

Rüyada Nikâh Defterine İmza Atmak

Disiplinli bir hayat sürmeye, sorumlulukların farkına varıp eksiksiz olarak yerine getirmeye, çok çalışıp, sonradan da keyfini sürmeye işaret eder. Rüya sahibi, kendi işini kendi yapar, sorumluluklarından kaçmak için onları başkalarına yüklemez.

Rüyada İmza Görmek

Rüya sahibinin içine sinmeyen bazı işler olduğuna ve bu işleri yeniden yapmak için yollar aradığına tabir edilir. Rüyada imza görmek anlamı bireyin gerçekleştirmek istediği düşüncelerine, plan ve projelerine yorulur.

Rüyada İmza Almak

Rüya sahibinin yapacağı bir iş için güvendiği kimselerden görüş alacığı ya da ana babasının rızasını isteyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi yapacağı işin kendisine hayır getirmesi için büyüklerinin rızası olmasının uğurlu geleceğine inanır.

Rüyada Evrak İmzalamak

Rüya sahibinin hiç gereksiz yere ve kendisine hayır getirmeyeceğini bile bile bir işe para koyup, ümit etmesine lakin hayal kırıklığı yaşamasına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu