LRüya Tabirleri

Livata Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Livata Görmek

Rüyada livata görmek anlamı, iyi değildir, hayırsız durumlara düşemeye, uğursuzluklarla karşılaşmaya, üzülmeye, ağlamaya ve iyi günlerden olamaya tabir edilir. Rüya sahibinin sonradan pişman olmasına neden olacak, adını lekeleyecek, toplumdaki iyi izlenimini yok edecek ve itibarını sarsacak bazı işlere atılacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda ve anda Allah katında günahkâr kimselerden olacağına alamet eder.

Rüyada Livata Yapmak

Rüyayı gören bireyin hak yolundan uzaklaşmasına neden olacak bazı adımlar atacağına, hem amaçlarına nail olamayacağına hem de insanlar karşısında zor durumlara düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin insanların tepkisini toplayacak girişimlerde bulunacağına, sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada Livata Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören bireyin kötü niyetli, arsız, uğursuz ve tehlikeli kişilerle karşılaşacağına, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına ve kendisi için çok da isabetli bir karar almış olacağına tabir edilir.

Rüyada Livataya Uğramak

Rüyayı gören bireyin iftiraya uğrayacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin göreceği nankörlük nedeniyle mutluluğunun kalmayacağına, sağlığının da bozulacağına yorulur.

Rüyada Livata İlişki Görmek

Rüyayı gören bireyin düşünmeden atılacağı işlerden yana maddi olarak büyük bir güç kaybına uğrayacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına alamet ederken aynı zamanda ve anda rüya sahibinin bazı kimselerin bedduasını alacağı adımlar atacağı anlamına gelir.

Rüyada Livata Etmek

Rüyayı gören bireyin inancını boşlayacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim